KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752092
nr 1475 2092
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
"Fest". Signerad, daterad 1986. Akvarell, 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:30:59
12/6 18:27:15
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer